chateaux به قانونی تبلیغات استفاده تبلیغات

chateaux به: قانونی تبلیغات استفاده تبلیغات انتخابات ستاد انتخابات نامزدهای انتخاباتی انتخابات ریاست جمهوری انتخابات شوراهای اسلامی

گت بلاگز بین‌الملل شیخ عیسی قاسم در خانه‌اش زندانی شده است است / منامه پست

روزنامه منامه پست بحرین نوشت نیروهای امنیتی بحرینی شیخ عیسی قاسم را در خانه‌اش زندانی کرده‌اند.

شیخ عیسی قاسم در خانه‌اش زندانی شده است است / منامه پست

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان، به نقل از روزنامه منامه پست بحرین، نیروهای امنیتی رژیم آل خلیفه از روز سه شنبه گذشته در کنار منزل آیت الله شیخ عیسی قاسم رهبر نهضت اسلامی بحرین مستقر شده است اند و عملا وی را در منزل اش زندانی کرده اند.

مرکز حقوق بشر بحرین اعلام کرد از روز دوم خرداد که نیروهای امنیتی به منطقه دراز واقع در غرب منامه حمله ور شده است اند و تجمع مسالمت آمیز اطراف منزل شیخ عیسی قاسم را با خشونت متفرق کرده اند، برابر منزل وی مستقر شده است و او را در منزل اش زندانی کرده اند که این امر باعث بروز نگرانی جدی راجع به وضع شیخ قاسم شده است است.

مرکز حقوق بشر بحرین در بیانیه روز گذشته خود اعلام کرد نیروهای امنیتی حتی جهت اعضای خانواده شیخ قاسم که با او زندگی نمی کنند محدودیت های امنیتی ایجاد کرده اند و آنها را قبل از ورود به منزل، به مدت طولانی معطل می کنند و کارها امنیتی شدیدی را راجع به آنان به اجرا گذاشته اند.

شیخ عیسی قاسم در خانه‌اش زندانی شده است است / منامه پست

این بیانیه خاطر نشان می کند مأموران امنیتی همچنین از دیدار تعدادی از شهروندان و علمای دین با آیت الله قاسم جلوگیری کرده اند و هم زمان، زندانی کردن وی را در منزل اش انکار می کنند.

این مرکز از نهاد ها و شرکت های حقوقی بین المللی خواست جهت توقف این تجاوزگری و ایجاد محدودیت امنیتی مستمر در برابر منزل آیت الله قاسم دخالت کنند به خصوص این که اهالی منطقه دراز با داشتن بیش از بیست هزار شهروند بیش از یک سال است که از پیامدهای محدودیت جابجایی و آمد و شدها و نیز اختلال در اینترنت زحمت می برند.

روزنامه منامه پست بحرین نوشت نیروهای امنیتی بحرینی شیخ عیسی قاسم را در خانه‌اش زندانی کرده‌اند.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: بحرین | منامه | بیانیه | زندانی | محدودیت | بین الملل | منامه پست | شیخ عیسی قاسم

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog